BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 8672550
nr 867 2550
Ljusstakar
1 par, förgylld brons, 1800-tal, höjd: 28
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:50:36
16/12 19:43:39
- Klassiska
16 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska